ΠΑΡΟΧΗ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2023-2024

ΠΑΡΟΧΗ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΌ ΈΤΟΣ 2023-2024

Οι ηλεκτρονικές αιτήσεις που αφορούν στην παροχή δωρεάν σίτισης για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024 για τους μεταπτυχιακούς/ες φοιτητές/τριες και υποψήφιους/υποψήφιες διδάκτορες, θα υποβάλλονται από την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 έως τη Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2023. Οι μεταπτυχιακοί φοιτητές/τριες θα υποβάλλουν την αίτησή τους μέσω της ηλεκτρονικής εφαρμογής στην ιστοσελίδα sitisi.uoa.gr, ενώ οι υποψήφιοι/ες διδάκτορες θα υποβάλλουν την αίτησή τους στο eprotocol.uoa.gr.. Για την είσοδο στην ηλεκτρονική εφαρμογή ο μεταπτυχιακός/η φοιτητής/τρια θα χρησιμοποιήσει τους κωδικούς του ιδρυματικού του/της λογαριασμού, ενώ στο eprotocol.uoa.gr ο/η υποψήφιος/α διδάκτορας μπορεί να εισέλθει με taxisnet ή με ακαδημαϊκό λογαριασμό. Για περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με τις προϋποθέσεις δωρεάν σιτιζόμενων πατήστε εδώ!